Movies
Ratings
103
As Tears Go ByRated ★ 4.0
No Country for Old MenRated ★ 4.0
IdentityRated ★ 4.0
DamageRated ★ 5.0
The FighterRated ★ 4.0
In a Better WorldRated ★ 5.0
PoetryRated ★ 4.0
School of RockRated ★ 4.0
Kill Bill: Vol. 1Rated ★ 4.0
Bridget Jones: The Edge of ReasonRated ★ 4.0
Swing GirlsRated ★ 4.0
Nausicaä of the Valley of the WindRated ★ 4.0
Chungking ExpressRated ★ 4.0
Bungee Jumping of Their OwnRated ★ 4.0
Enemy at the GatesRated ★ 4.0
Joint Security AreaRated ★ 4.0
Lust, CautionRated ★ 4.0
Lorenzo's OilRated ★ 4.0
Josee, the Tiger and the FishRated ★ 4.0
Midnight in ParisRated ★ 3.0