Movies
Ratings
441
AmélieRated ★ 3.5
The IncrediblesRated ★ 3.5
Detective K: Secret of the Lost IslandRated ★ 3.0- Scary HouseRated ★ 1.5
Before I FallRated ★ 2.5
Bicentennial ManRated ★ 5.0
IdentityRated ★ 4.0
FamilyhoodRated ★ 2.5
The Boy and the BeastRated ★ 4.0
The Anthem of the HeartRated ★ 3.0
OldboyRated ★ 5.0
FrankRated ★ 3.0
ZootopiaRated ★ 3.5
The Grand HeistRated ★ 2.0
The Simpsons MovieRated ★ 3.0
Murder on the Orient ExpressRated ★ 3.5
1987: When the Day ComesRated ★ 4.0
Hotel TransylvaniaRated ★ 3.0
ForgottenRated ★ 4.0
Tone-Deaf ClinicRated ★ 2.0