Series
Ratings
98- Men on a MissionRated ★ 4.5
SherlockRated ★ 2.5
Parade's EndRated ★ 3.5
What Happens to My Family?Rated ★ 3.5
Temptation of WifeRated ★ 4.0- MirandaRated ★ 4.0
Tamra IslandRated ★ 3.0- Rainbow RomanceRated ★ 2.0
MirandaRated ★ 4.0- Hotaru no HikariRated ★ 3.5
- LA ArirangRated ★ 3.5
- Hotaru no HikariRated ★ 4.0
SkinsRated ★ 4.0
Boys Over FlowersRated ★ 3.5
SkinsRated ★ 4.0- 1리터의 눈물Rated ★ 4.0
Sang Doo! Let's Go to SchoolRated ★ 3.0
Nodame CantabileRated ★ 4.0- Three Guys and Three GirlsRated ★ 4.0
Marvel's Agent CarterRated ★ 4.0