Series
Ratings
13
Fullmetal Alchemist: BrotherhoodRated ★ 5.0- 2 Days and 1 NightRated ★ 4.0
Bridal MaskRated ★ 2.5
Attack on TitanRated ★ 3.5
Descendants of the SunRated ★ 1.5
Demon SlayerRated ★ 2.5
Fight For My WayRated ★ 4.0
Hot Stove LeagueRated ★ 5.0
Steel Troops Season 1Rated ★ 3.0
Between Friendship and LoveRated ★ 4.0
The PacificRated ★ 3.5
Neon Genesis EvangelionRated ★ 3.0
Band of BrothersRated ★ 5.0