Movies
Ratings
387- Les MisérablesRated ★ 4.0
Little WomenRated ★ 3.5
SocialphobiaRated ★ 2.5
The HandmaidenRated ★ 3.0
The Classified FileRated ★ 3.0
The HelpRated ★ 4.0
SnowdenRated ★ 3.5
Dead Poets SocietyRated ★ 4.5
Ender's GameRated ★ 3.0
Parallel LifeRated ★ 2.0
Forbidden QuestRated ★ 1.5
Rules of DatingRated ★ 1.5
The Gifted HandsRated ★ 2.5
Julie & JuliaRated ★ 3.5
AntiqueRated ★ 1.5
Scarlet InnocenceRated ★ 1.5
Cracked Eggs and NoodlesRated ★ 2.0
The Royal TailorRated ★ 2.5
Another Public EnemyRated ★ 2.0
Chinese ZodiacRated ★ 1.0