Movies
Ratings
159
Independence DayRated ★ 4.0
The Chronicles of Narnia: The Lion, the Witch and the WardrobeRated ★ 4.0
From Me To YouRated ★ 4.0
Men in BlackRated ★ 4.0
MossRated ★ 4.0
DrumlineRated ★ 5.0
U-571Rated ★ 4.0
TakenRated ★ 5.0
You Are My SunshineRated ★ 3.0
Private EyeRated ★ 4.0
The Way HomeRated ★ 4.0
HarmonyRated ★ 5.0
Pearl HarborRated ★ 4.0
QuickRated ★ 3.0
HopeRated ★ 5.0
The Divine WeaponRated ★ 3.0
Confession of MurderRated ★ 4.0
The Curious Case of Benjamin ButtonRated ★ 3.0
My BrotherRated ★ 5.0
The Sound of MusicRated ★ 5.0