Movies
Ratings
2145
HappyendRated ★ 5.0
The SubstanceRated ★ 4.0
Moonlit WinterRated ★ 4.0
Train ManRated ★ 3.0
Kill BoksoonRated ★ 3.5
Secret SunshineRated ★ 4.0
Deadpool & WolverineRated ★ 4.0
The ConjuringRated ★ 3.0
Annabelle: CreationRated ★ 2.0
Annabelle Comes HomeRated ★ 2.5- Parasite: Black & White EditionRated ★ 4.5
Suzume Locking Up the DoorsRated ★ 3.0- HeroRated ★ 3.5
How to Train Your DragonRated ★ 4.0
Tune in for LoveRated ★ 3.0
One Cut of the DeadRated ★ 3.5
MonsterRated ★ 4.5
The Fall 4K re-mastered versionRated ★ 5.0
Everything Everywhere All at Once+Rated ★ 4.0
ConclaveRated ★ 3.5