Titles you rated
In the Mood for LoveRated ★ 3.5
The Age of AdalineRated ★ 4.0
BlindnessRated ★ 3.0
ArrivalRated ★ 4.5
Miss & Mrs. CopsRated ★ 4.0
The Other WomanRated ★ 2.5
Keeping Up with the JonesesRated ★ 2.5
BombshellRated ★ 4.0
Okay! MadamRated ★ 2.5
BridesmaidsRated ★ 2.5
Late NightRated ★ 3.5
Knives OutRated ★ 4.0
Too Beautiful to LieRated ★ 3.0
Call Me by Your NameRated ★ 3.5
Love, GuaranteedRated ★ 2.5
HolidateRated ★ 2.0
The Princess SwitchRated ★ 2.5
Project PowerRated ★ 2.5
The Usual SuspectsRated ★ 2.5
The LaundromatRated ★ 2.5