Series
Ratings
97
Gilmore GirlsRated ★ 2.0
TrinketsRated ★ 3.0
Jane the VirginRated ★ 2.0
Jane the VirginRated ★ 2.5
You Me HerRated ★ 2.0
You Me HerRated ★ 2.0
You Me HerRated ★ 2.0
You Me HerRated ★ 2.5
Modern FamilyRated ★ 3.5
Modern FamilyRated ★ 3.5
Rick and MortyRated ★ 3.0
The Good PlaceRated ★ 3.5
Santa Clarita DietRated ★ 3.5
Santa Clarita DietRated ★ 3.0
Santa Clarita DietRated ★ 3.0
The Good PlaceRated ★ 3.5
EliteRated ★ 3.5
EliteRated ★ 4.0
Some Day or One DayRated ★ 4.5
EliteRated ★ 3.5