Titles you rated
The Mummy ReturnsRated ★ 4.0
White ChicksRated ★ 4.0
Harry Potter and the Chamber of SecretsRated ★ 4.0
Rise of the Planet of the ApesRated ★ 3.0
The Lion KingRated ★ 4.0
MotherRated ★ 1.0
ShrekRated ★ 4.0
AvatarRated ★ 4.0
A Dirty CarnivalRated ★ 3.0
Harry Potter and the Half Blood PrinceRated ★ 3.0
How to Train Your DragonRated ★ 5.0
MarathonRated ★ 2.0
King KongRated ★ 2.0
SunflowerRated ★ 4.0
A Moment to RememberRated ★ 4.0
The Terror LiveRated ★ 4.0
I Saw the DevilRated ★ 4.0
UpRated ★ 5.0
Bruce AlmightyRated ★ 4.0
The Chronicles of Narnia: The Lion, the Witch and the WardrobeRated ★ 3.0