Titles you rated
I, The ExecutionerRated ★ 3.5
Deadpool & WolverineRated ★ 4.5
The ContactRated ★ 3.0
John Wick: Chapter 4Rated ★ 3.5
Inside Out 2Rated ★ 3.5- WonderlandRated ★ 3.5
Furiosa: A Mad Max SagaRated ★ 4.0
Spider-Man: Across the Spider-VerseRated ★ 5.0
Yellow Door: ′90s Lo-fi Film ClubRated ★ 4.0
City HunterRated ★ 4.0
Dune: Part TwoRated ★ 4.5
Dog DaysRated ★ 3.0
ExhumaRated ★ 3.5
PicnicRated ★ 4.0
Alienoid: Return to the FutureRated ★ 3.5- Noryang: Sea of DeathRated ★ 3.5
12.12: THE DAYRated ★ 3.5
The Super Mario Bros. MovieRated ★ 3.5
BLUE GIANTRated ★ 5.0
OppenheimerRated ★ 5.0