Titles you rated
F1: The MovieRated ★ 4.0
Along with the Gods: The Two WorldsRated ★ 4.5
1987: When the Day ComesRated ★ 4.0
Yadang: The SnitchRated ★ 4.0
Bogota: City of the LostRated ★ 2.5
EscapeRated ★ 4.0
Dead SeaRated ★ 2.5- PilotRated ★ 3.0
BelieverRated ★ 4.0
The Roundup: No Way OutRated ★ 3.5
Inside OutRated ★ 4.5
Inside Out 2Rated ★ 3.5
WonkaRated ★ 3.0
Svaha: The Sixth FingerRated ★ 3.5
12.12: THE DAYRated ★ 4.0
The Roundup: PunishmentRated ★ 3.5
Keys to the HeartRated ★ 3.5
JokerRated ★ 3.5
Troll FactoryRated ★ 4.5
ExhumaRated ★ 4.0