Movies
Ratings
77
The Secret World of ArriettyRated ★ 4.0
The AvengersRated ★ 5.0
The MartianRated ★ 5.0
Harry Potter and the Sorcerer s StoneRated ★ 5.0
The Dark KnightRated ★ 5.0
The Chronicles of Narnia: The Lion, the Witch and the WardrobeRated ★ 5.0
The Berlin FileRated ★ 3.5
Iron Man 3Rated ★ 4.5
Rise of the Planet of the ApesRated ★ 4.5
Secret ReunionRated ★ 4.5
The ThievesRated ★ 5.0
Iron Man 2Rated ★ 3.5
Architecture 101Rated ★ 5.0
AvatarRated ★ 5.0
InceptionRated ★ 2.5
Tidal WaveRated ★ 0.5
The Face ReaderRated ★ 3.0
DerangedRated ★ 1.0
A Werewolf BoyRated ★ 4.5
Charlie and the Chocolate FactoryRated ★ 5.0