Titles you rated
All Quiet on the Western FrontRated ★ 5.0
Hansan: Rising DragonRated ★ 3.5
1917Rated ★ 4.5
Ford v FerrariRated ★ 5.0
ZootopiaRated ★ 4.5
TenetRated ★ 2.5
SoulRated ★ 4.0
Marriage StoryRated ★ 4.5
AlienoidRated ★ 1.0
Space SweepersRated ★ 3.0
The RoundupRated ★ 4.0
Nobody KnowsRated ★ 4.5
I WishRated ★ 5.0
BrokerRated ★ 4.5
Decision to LeaveRated ★ 5.0
Once Upon a Time in HollywoodRated ★ 4.0
Source CodeRated ★ 4.5
The IrishmanRated ★ 5.0
Secret ZooRated ★ 4.0
The Man Standing NextRated ★ 4.0