Titles you rated
The Boy and the BeastRated ★ 4.0
Summer WarsRated ★ 3.0
Kung Fu PandaRated ★ 4.0
Kick-AssRated ★ 4.0
Despicable MeRated ★ 3.5
A Moment to RememberRated ★ 5.0
Upside DownRated ★ 2.5
Finding NemoRated ★ 4.0
Sympathy for Lady VengeanceRated ★ 4.0
The PhoneRated ★ 3.0
The IncrediblesRated ★ 4.0
Monsters, Inc.Rated ★ 4.0
Night at the MuseumRated ★ 3.0
You Are the Apple of My EyeRated ★ 4.0
X-Men Origins: WolverineRated ★ 3.0
InsidiousRated ★ 3.5
About TimeRated ★ 5.0
MossRated ★ 3.5
Charlie and the Chocolate FactoryRated ★ 4.0
Toy StoryRated ★ 5.0