Titles you rated
Twenty AgainRated ★ 4.0
Secret GardenRated ★ 3.0
Golden TimeRated ★ 4.5
Bring It On, GhostRated ★ 3.0
Hello, My Twenties!Rated ★ 4.0
Game Development GirlsRated ★ 3.0
Life Tracker Lee JaegooRated ★ 2.5- Tainui ChwihyangRated ★ 3.5
- The Ordinary Life of Ms. O Season 1Rated ★ 4.0
- Fox and Cotton CandyRated ★ 3.0
Momo SalonRated ★ 3.0
Another Miss OhRated ★ 3.5
The Cravings Season 2Rated ★ 3.5
My Little BabyRated ★ 3.5
SignalRated ★ 4.5
Reply 1988Rated ★ 4.5
School 2013Rated ★ 4.0- Just Run!Rated ★ 3.0
- AdvocateRated ★ 4.0
Green RoseRated ★ 3.0