Series
Ratings
31
Another Miss OhRated ★ 4.5
The King's DoctorRated ★ 3.0
Birth of a BeautyRated ★ 3.0- Ladies of the PalaceRated ★ 3.5
RememberRated ★ 3.5
Jang Ok Jung, Living by LoveRated ★ 3.5- Magic Kid MasuriRated ★ 3.5
IljimaeRated ★ 4.0
Descendants of the SunRated ★ 3.5
Empress KiRated ★ 3.5
Who Are You: School 2015Rated ★ 3.5
The LegendRated ★ 3.5
The Innocent ManRated ★ 3.5
The Great Queen SeondeokRated ★ 3.5
High KickRated ★ 4.5
Discovery of RomanceRated ★ 4.5
Sungkyunkwan ScandalRated ★ 4.0
Dream HighRated ★ 4.0
The HeirsRated ★ 3.5
She Was PrettyRated ★ 3.0