Series
Ratings
118
My NameRated ★ 4.0
Blue Spring RideRated ★ 4.0
The Legend of the Blue SeaRated ★ 4.0
Romantics AnonymousRated ★ 4.0- K-ON!Rated ★ 4.5
School BabysittersRated ★ 4.5
GivenRated ★ 4.5
QuartetRated ★ 4.5
EuphoriaRated ★ 3.5
Cheese in the TrapRated ★ 3.0
ChiikawaRated ★ 5.0
86Rated ★ 4.5
Soonpoong ClinicRated ★ 4.0
High Kick Through The RoofRated ★ 4.0
Culinary Class Wars Season 1Rated ★ 4.0
The Glory Part 1Rated ★ 4.0
Street Food FighterRated ★ 4.5
Tokyo SwindlersRated ★ 3.5
Fullmetal Alchemist: BrotherhoodRated ★ 5.0
High KickRated ★ 4.5