Series
Ratings
36
The 4th Love RevolutionRated ★ 3.5
Beef Season 1Rated ★ 3.5
Genie, Make a WishRated ★ 3.0
You and Everything ElseRated ★ 4.0
Crime Scene ZeroRated ★ 4.0
Hacks Season 3Rated ★ 4.0
Hacks Season 2Rated ★ 4.0
Hacks Season 1Rated ★ 3.5
The WitchRated ★ 2.5- Unknown SeoulRated ★ 3.0
Don't Waste Your Time, LoversRated ★ 3.5
AdolescenceRated ★ 3.5
내가 죽기 일주일 전Rated ★ 3.5
The Art of NegotiationRated ★ 3.5
Hyper KnifeRated ★ 3.0
The Potato LabRated ★ 3.0
Friendly RivalryRated ★ 2.5
May It Please the CourtRated ★ 3.5
I'm Sorry, I Love YouRated ★ 4.0
White ChristmasRated ★ 3.0