Series
Ratings
238
Owning ManhattanRated ★ 4.0
AtypicalRated ★ 4.0
Jealousy IncarnateRated ★ 4.5
Killing EveRated ★ 4.0
HierarchyRated ★ 1.0- Miss Night and DayRated ★ 2.5
Voice season1Rated ★ 4.0
AtypicalRated ★ 3.5
Modern FamilyRated ★ 3.5
XXRated ★ 4.0
Crazy Ex-GirlfriendRated ★ 3.5
Crazy Ex-GirlfriendRated ★ 3.5
Crazy Ex-GirlfriendRated ★ 4.0
The Ultimatum: Queer Love Season 1Rated ★ 0.5
Crazy Ex-GirlfriendRated ★ 4.5
How to Get Away with Murder Season 5Rated ★ 3.0
Good GirlsRated ★ 3.5
Love CatcherRated ★ 2.0
How I Met Your MotherRated ★ 4.0
How I Met Your MotherRated ★ 4.5