Movies
Ratings
14
Intimate StrangersRated ★ 4.0
Inside Out 2Rated ★ 5.0
The ThievesRated ★ 4.0
Spirited AwayRated ★ 5.0- Inside Men: The OriginalRated ★ 5.0
Kiki's Delivery ServiceRated ★ 4.0
The Roundup: PunishmentRated ★ 3.0
My Neighbor TotoroRated ★ 5.0
Nothing SeriousRated ★ 3.0
The HandmaidenRated ★ 4.0
Suzume Locking Up the DoorsRated ★ 3.0
Extreme JobRated ★ 4.0
ParasiteRated ★ 3.0
The Edge of SeventeenRated ★ 0.5