Movies
Ratings
39
No Strings AttachedRated ★ 3.5- PilotRated ★ 1.0
(500) Days of SummerRated ★ 4.0
The Grand Budapest HotelRated ★ 4.0
RatatouilleRated ★ 4.0
Love & Other DrugsRated ★ 3.5
Kingsman: The Secret ServiceRated ★ 2.5
Shutter IslandRated ★ 4.5
The InternRated ★ 4.0
ExitRated ★ 3.0
InceptionRated ★ 4.0
Don't Look UpRated ★ 3.0
Kill BoksoonRated ★ 0.5
The Roundup: PunishmentRated ★ 2.0
The Truman ShowRated ★ 4.0
Get OutRated ★ 4.0
Ford v FerrariRated ★ 3.5
The Dark KnightRated ★ 4.5
WALL-ERated ★ 4.5
The Greatest ShowmanRated ★ 3.0