Movies
Ratings
551
MetamorphosisRated ★ 0.5
HimizuRated ★ 4.5
A Story of YonosukeRated ★ 4.5
Don JonRated ★ 3.5
Suicide SquadRated ★ 1.0
Inside OutRated ★ 5.0
The InternRated ★ 5.0
Gone GirlRated ★ 4.5
Captain America: Civil WarRated ★ 5.0
ZootopiaRated ★ 4.0
The Boy and the BeastRated ★ 4.5
InterstellarRated ★ 5.0
VeteranRated ★ 5.0
Wrong TurnRated ★ 3.0
Cube ZeroRated ★ 3.5
The OmenRated ★ 5.0
Ju-on: The GrudgeRated ★ 3.5
The Admiral: Roaring CurrentsRated ★ 3.5
Mad Max: Fury RoadRated ★ 5.0
Edge of TomorrowRated ★ 3.5