Movies
Ratings
76
Now You See Me: Now You Don'tRated ★ 3.5
Your LetterRated ★ 3.0
Chainsaw Man - The Movie: Reze ArcRated ★ 3.5
No Other ChoiceRated ★ 4.5
Your Name.Rated ★ 5.0
The SubstanceRated ★ 3.0
TogetherRated ★ 1.5
MaterialistsRated ★ 4.0
KPop Demon HuntersRated ★ 3.0
Jurassic World RebirthRated ★ 2.0
BallerinaRated ★ 3.0
F1: The MovieRated ★ 5.0
Cinema ParadisoRated ★ 4.5
Saving Private RyanRated ★ 3.0
ElioRated ★ 4.0
Big FishRated ★ 4.5
How to Train Your DragonRated ★ 3.5
FlippedRated ★ 4.0
Mission: Impossible - The Final ReckoningRated ★ 3.0
Yadang: The SnitchRated ★ 3.5