Titles you rated
GremlinsRated ★ 4.0
Mute WitnessRated ★ 4.0
DesperadoRated ★ 4.0
Training DayRated ★ 3.0
That Thing You Do!Rated ★ 4.0
CocktailRated ★ 4.0
EntrapmentRated ★ 3.0
No.3Rated ★ 5.0
Once a ThiefRated ★ 4.0
Enemy of the StateRated ★ 5.0
The Power of OneRated ★ 4.0
Robin Hood: Prince of ThievesRated ★ 4.0
SleepersRated ★ 4.0
Broken ArrowRated ★ 3.0
Lara Croft: Tomb RaiderRated ★ 3.0
Lethal Weapon 4Rated ★ 5.0
The Last EmperorRated ★ 4.0
The HangoverRated ★ 4.0
Lord of WarRated ★ 5.0
Rocky IVRated ★ 4.0