Titles you rated
Forbidden QuestRated ★ 2.5
Crush and BlushRated ★ 3.0
ChloeRated ★ 3.0
The Hunger Games: Catching FireRated ★ 4.0
Bring It OnRated ★ 3.0
ChicagoRated ★ 5.0
The Secret World of ArriettyRated ★ 3.0
Sin CityRated ★ 4.0
Bicentennial ManRated ★ 3.0
The Admiral: Roaring CurrentsRated ★ 3.0
BedevilledRated ★ 2.5
The ConjuringRated ★ 5.0
The Princess Diaries 2: Royal EngagementRated ★ 4.0
The ScentRated ★ 4.0
Romance of Their OwnRated ★ 3.5
Portrait of a BeautyRated ★ 3.0
The Lost World: Jurassic ParkRated ★ 4.0
Confessions of a ShopaholicRated ★ 2.5
The TuxedoRated ★ 4.0
Pan's LabyrinthRated ★ 3.0