Titles you rated
The Accidental DetectiveRated ★ 3.5
Spider-Man: HomecomingRated ★ 3.5
I Can SpeakRated ★ 4.0
Extreme JobRated ★ 4.0
How to Train Your Dragon: The Hidden WorldRated ★ 3.0
We Are BrothersRated ★ 3.5
Dragon Ball Z: Battle of GodsRated ★ 3.5
Spider-Man: Far From HomeRated ★ 4.0
Midnight RunnersRated ★ 4.0
Spider-Man: Into the Spider-VerseRated ★ 3.5
Captain MarvelRated ★ 4.0
CocoRated ★ 5.0
Ralph Breaks the InternetRated ★ 3.5
The King's Case NoteRated ★ 4.0
Alita: Battle AngelRated ★ 3.0
Transformers: The Last KnightRated ★ 3.5
FamilyhoodRated ★ 3.5
Taken 3Rated ★ 4.0
Fantastic Beasts: The Crimes of GrindelwaldRated ★ 4.5
Toy Story 4Rated ★ 4.5