Titles you rated
Black WidowRated ★ 2.5
The HuntRated ★ 2.5
Taking LivesRated ★ 2.5
Inside ManRated ★ 3.5
CollateralRated ★ 3.5
WhiplashRated ★ 3.5- ザ・タイタニックRated ★ 4.0
Swing KidsRated ★ 2.5
Incredibles 2Rated ★ 2.5
Mamma Mia! Here We Go AgainRated ★ 4.0
Frozen IIRated ★ 2.0
Intimate StrangersRated ★ 3.0
Kim Ji-young: Born 1982Rated ★ 2.5
White House DownRated ★ 4.0
Extreme JobRated ★ 2.5
Ford v FerrariRated ★ 4.0
ParasiteRated ★ 4.5
Avengers: EndgameRated ★ 3.5
Captain MarvelRated ★ 2.0
Bohemian RhapsodyRated ★ 4.0