Series
Ratings
45- 원피스 5기Rated ★ 4.0
- 원피스 4기Rated ★ 4.0
Gintama': EnchousenRated ★ 4.0
Gintama'Rated ★ 4.0
My Hero AcademiaRated ★ 3.5
My Hero AcademiaRated ★ 3.5
One Punch ManRated ★ 3.5
We Married as a Job!Rated ★ 3.5
Princess HoursRated ★ 0.5
Boys Over FlowersRated ★ 0.5
My Lovely Sam-SoonRated ★ 3.0- 원피스 3기Rated ★ 4.0
- 원피스 2기Rated ★ 4.0
ERASEDRated ★ 4.5
Zom 100: Bucket List of the DeadRated ★ 3.0
My Hero AcademiaRated ★ 4.0- GintamaRated ★ 4.5
Coffee PrinceRated ★ 3.5
Haikyu!!: Karasuno High School vs Shiratorizawa High SchoolRated ★ 3.5
One PieceRated ★ 4.0