Titles you rated
Knives OutRated ★ 4.5
Sympathy for Mr. VengeanceRated ★ 5.0
Mr. NobodyRated ★ 0.5
The PlatformRated ★ 5.0
High LifeRated ★ 1.0
Kim Ji-young: Born 1982Rated ★ 5.0
ThirstRated ★ 3.5
BorderRated ★ 1.5
Café SocietyRated ★ 3.5
Requiem for a DreamRated ★ 0.5
JokerRated ★ 5.0
The Invisible GuestRated ★ 4.5
ParasiteRated ★ 5.0
Rebel in the RyeRated ★ 3.5
DogtoothRated ★ 0.5
The Killing of a Sacred DeerRated ★ 4.5
20th Century WomenRated ★ 3.5
After the StormRated ★ 4.0
Lady BirdRated ★ 3.5
BatmanRated ★ 4.0