Movies
Ratings
520
Red CliffRated ★ 5.0
A Hard DayRated ★ 4.0
Edge of TomorrowRated ★ 4.5
Transformers: Age of ExtinctionRated ★ 4.0
Crayon Shin-chan: Fierceness That Invites Storm! The Battle of the Warring StatesRated ★ 4.0
Crayon Shin-chan: Jungle That Invites StormRated ★ 4.0
Crayon Shin-chan: The Secret Treasure of Buri Buri KingdomRated ★ 3.0
The TargetRated ★ 4.0
TranscendenceRated ★ 3.0
ObsessedRated ★ 3.0
X-Men: Days of Future PastRated ★ 5.0
The Mortal Instruments: City of BonesRated ★ 3.0
Stormy NightRated ★ 5.0
The Righteous ThiefRated ★ 4.0
My Mighty PrincessRated ★ 3.0
Spy GirlRated ★ 3.0
The President who Plays the PianoRated ★ 3.0
Just Go with ItRated ★ 4.0- HeartbreakersRated ★ 4.0
My Super Ex-GirlfriendRated ★ 4.0