Movies
Ratings
159
F1: The MovieRated ★ 4.5
Everything Everywhere All at OnceRated ★ 5.0
ExitRated ★ 3.5
Ford v FerrariRated ★ 4.0
BatmanRated ★ 4.0
The IrishmanRated ★ 5.0
AladdinRated ★ 2.5
Star Wars: Episode IX - The Rise of SkywalkerRated ★ 2.0
Solo: A Star Wars StoryRated ★ 2.5
Star Wars: The Clone WarsRated ★ 3.0
Star Wars: The Last JediRated ★ 0.5
Star Wars: Episode V - The Empire Strikes BackRated ★ 4.5
Star Wars: Episode IV - A New HopeRated ★ 4.0
Star Wars: Episode VI - Return of the JediRated ★ 4.0
The PrestigeRated ★ 3.5
X-Men: First ClassRated ★ 3.5
Tazza: The High RollersRated ★ 4.5
SunnyRated ★ 3.0
Intimate StrangersRated ★ 3.5- Take OffRated ★ 3.0