Series
Ratings
85
You and Everything ElseRated ★ 3.5
The Trauma Code: Heroes on CallRated ★ 4.0
Culinary Class Wars Season 1Rated ★ 5.0- 위대한 수업, 그레이트 마인즈Rated ★ 5.0
- 리뷰왕 장봉기Rated ★ 3.0
WakakozakeRated ★ 1.5
MashleRated ★ 3.5
Huh Young Man's Food TravelRated ★ 4.5
Mr. Hiiragi's HomeroomRated ★ 4.0
Gekokujo KyujiRated ★ 4.0
Attack on TitanRated ★ 4.0
Attack on Titan Season 3 Part 1Rated ★ 4.0
Attack on Titan The Final Season Part 1Rated ★ 4.0
Attack on Titan The Final Season Part 2Rated ★ 4.0
Attack on Titan The Final Season Part 3Rated ★ 4.0
Descendants of the SunRated ★ 3.5
Once Upon a Boyhood Season 1Rated ★ 3.0
QuizRated ★ 4.5
Oshi no KoRated ★ 2.0
Attack on TitanRated ★ 4.5