Movies
Ratings
362
ParasiteRated ★ 5.0
Spider-Man: HomecomingRated ★ 5.0
Demon Slayer the Movie: Mugen TrainRated ★ 4.0
BurningRated ★ 4.0
IdentityRated ★ 5.0
WhiplashRated ★ 5.0
The Bourne UltimatumRated ★ 3.5
Schindler's ListRated ★ 4.0
Inside OutRated ★ 5.0
Ant-ManRated ★ 4.0
VeteranRated ★ 4.0
EquilibriumRated ★ 4.0
V for VendettaRated ★ 4.0
Mission: Impossible IIIRated ★ 4.5
Men in BlackRated ★ 4.5
RatatouilleRated ★ 4.0
Love ActuallyRated ★ 4.0
Harry Potter and the Chamber of SecretsRated ★ 3.0
The Devil Wears PradaRated ★ 4.0
TakenRated ★ 3.5