Movies
Ratings
153- LadybugRated ★ 3.0
Everything Everywhere All at OnceRated ★ 3.0
About a Place in the Kinki RegionRated ★ 4.5
KPop Demon HuntersRated ★ 3.5
F1: The MovieRated ★ 3.5
InceptionRated ★ 4.0
ArrivalRated ★ 4.0
MementoRated ★ 4.0
Last MileRated ★ 3.5
Attack on Titan the Movie: The Last AttackRated ★ 3.5
Singin' in the RainRated ★ 4.0
The Jazz SingerRated ★ 3.0
Sympathy for Lady VengeanceRated ★ 4.0
ThirstRated ★ 3.5
Bleak NightRated ★ 2.5
MotherRated ★ 4.0
R-PointRated ★ 2.0
The HostRated ★ 3.0
The Birth of Kitaro: The Mystery of GeGeGeRated ★ 4.0
OxygenRated ★ 3.0