Movies
Ratings
29
Love in the Big CityRated ★ 5.0
MoanaRated ★ 3.5
Big Hero 6Rated ★ 5.0
AladdinRated ★ 5.0
Day of the Dead: A Celebration of LifeRated ★ 5.0
Toy StoryRated ★ 5.0
SoulRated ★ 5.0
The Chronicles of Narnia: Prince CaspianRated ★ 5.0
You Are the Apple of My EyeRated ★ 5.0
Love, RosieRated ★ 3.0
TangledRated ★ 5.0
Our TimesRated ★ 5.0
Your Name.Rated ★ 5.0
Harry Potter and the Chamber of SecretsRated ★ 5.0
Mamma Mia!Rated ★ 5.0
Midnight RunnersRated ★ 5.0
Miracle in Cell No. 7Rated ★ 5.0
I Can SpeakRated ★ 4.0
On Your Wedding DayRated ★ 5.0
La La LandRated ★ 4.0