Movies
Ratings
24
Intimate StrangersRated ★ 3.0
Little ForestRated ★ 0.5
OppenheimerRated ★ 3.5
La La LandRated ★ 3.5
Along with the Gods: The Two WorldsRated ★ 4.0
Your Name.Rated ★ 3.5
How to Train Your DragonRated ★ 3.5
Eternal Sunshine of the Spotless MindRated ★ 0.5
The PriestsRated ★ 3.0
Attack on Titan the Movie: The Last AttackRated ★ 4.5
Suzume Locking Up the DoorsRated ★ 4.0
Spirited AwayRated ★ 5.0
The Truman ShowRated ★ 3.5
CocoRated ★ 4.5
ParasiteRated ★ 3.5
Tazza: The High RollersRated ★ 3.5
ExhumaRated ★ 3.0
CruellaRated ★ 4.5
The Roundup: PunishmentRated ★ 4.5
Extreme JobRated ★ 3.5