Titles you rated
The Big SwindleRated ★ 3.5
No Other ChoiceRated ★ 4.5
KPop Demon HuntersRated ★ 4.5
Barking Dogs Never BiteRated ★ 4.0
Neon Genesis Evangelion: The End of EvangelionRated ★ 4.5- Just Before They DiedRated ★ 3.5
The MatchRated ★ 4.0
ConclaveRated ★ 5.0
RevelationRated ★ 2.5
Mickey 17Rated ★ 4.5- MilkRated ★ 4.0
Yellow Door: ′90s Lo-fi Film ClubRated ★ 4.0- 函館でさよならRated ★ 3.5
Yuwol: The Boy Who Made the World DanceRated ★ 4.0
WhiplashRated ★ 4.0
OppenheimerRated ★ 5.0
Tazza: The High RollersRated ★ 4.5
Pulp FictionRated ★ 4.0- How to Become a RockRated ★ 5.0
- Family GraveRated ★ 4.0