Titles you rated
Neon Genesis EvangelionRated ★ 4.5
Squid Game Season 3Rated ★ 1.0
The Trauma Code: Heroes on CallRated ★ 5.0
Squid Game Season 2Rated ★ 3.5
Once Upon a Boyhood Season 1Rated ★ 4.5
Juvenile JusticeRated ★ 4.0
BloodhoundsRated ★ 4.0
Reborn RichRated ★ 3.5
Narco-SaintsRated ★ 4.0
Hellbound Season 2Rated ★ 4.5
Extraordinary Attorney WooRated ★ 4.5
Hellbound Season 1Rated ★ 5.0
D.P. Season 2Rated ★ 5.0
SnowpiercerRated ★ 3.5
D.P.Rated ★ 4.5
Kaiji: Ultimate SurvivorRated ★ 4.0
Squid Game Season 1Rated ★ 4.0
The School Nurse FilesRated ★ 4.0
5th RepublicRated ★ 4.0- Money's Warfare: Bonus RoundRated ★ 4.0