Movies
Ratings
85
National SecurityRated ★ 4.0
Night at the Museum: Battle of the SmithsonianRated ★ 3.0
Mr. Bean's HolidayRated ★ 4.0
The CallRated ★ 4.0
Shrek the ThirdRated ★ 4.0
The MaskRated ★ 4.0
Monsters, Inc.Rated ★ 4.0
I Am SamRated ★ 5.0
TangledRated ★ 4.0
The Sound of MusicRated ★ 5.0
School of RockRated ★ 4.0
WALL-ERated ★ 4.0
May 18Rated ★ 5.0
Mamma Mia!Rated ★ 5.0
Spider-ManRated ★ 4.0
Iron Man 3Rated ★ 5.0
Home AloneRated ★ 5.0
King and the ClownRated ★ 4.0
When I Turned NineRated ★ 4.0
Miracle on 1st StreetRated ★ 4.0