Movies
Ratings
100
A Dirty CarnivalRated ★ 4.0
Mission: Impossible IIIRated ★ 4.0
SawRated ★ 1.0
Shaolin SoccerRated ★ 4.0
X-Men: First ClassRated ★ 4.0
TangledRated ★ 4.0
JumanjiRated ★ 4.0
The Mummy ReturnsRated ★ 5.0
The Yellow SeaRated ★ 4.0
SpellboundRated ★ 4.0
CubeRated ★ 1.0
Real SteelRated ★ 4.0
Kung Fu Panda 2Rated ★ 3.0
The Amazing Spider-ManRated ★ 3.0
Spider-Man 2Rated ★ 3.0
The Sixth SenseRated ★ 4.0
Harry Potter and the Deathly Hallows Part IRated ★ 3.0
The Chronicles of Narnia: The Lion, the Witch and the WardrobeRated ★ 3.0
Secret ReunionRated ★ 3.0
Harry Potter and the Prisoner of AzkabanRated ★ 4.0