Series
Ratings
180
Lycoris RecoilRated ★ 3.5
Warrior Baek Dong SooRated ★ 4.0- Violet Evergarden: SpecialRated ★ 4.0
크로스 게임 part4Rated ★ 3.5- 크로스 게임 part3Rated ★ 3.5
- 크로스 게임 part2Rated ★ 3.5
- Cross GameRated ★ 3.5
Avatar: The Last AirbenderRated ★ 3.5
Avatar: The Last AirbenderRated ★ 3.5
Tree With Deep RootsRated ★ 3.5
Avatar: The Last AirbenderRated ★ 3.5
ExtracurricularRated ★ 3.5
The Light in Your EyesRated ★ 3.5
LiveRated ★ 3.5
Be MelodramaticRated ★ 3.5- Major Season 6Rated ★ 4.0
My Love From Another StarRated ★ 3.5
Resident PlaybookRated ★ 3.5- Major Season 5Rated ★ 4.0
- Major Season 4Rated ★ 4.0