Movies
Ratings
145 ChallengersRated ★ 3.5 ChallengersRated ★ 3.5
 Bridget Jones: Mad About the BoyRated ★ 3.5 Bridget Jones: Mad About the BoyRated ★ 3.5
 The Man from EarthRated ★ 3.0 The Man from EarthRated ★ 3.0
 Everything Everywhere All at OnceRated ★ 3.5 Everything Everywhere All at OnceRated ★ 3.5
 AtonementRated ★ 4.0 AtonementRated ★ 4.0
 Dead Poets SocietyRated ★ 3.5 Dead Poets SocietyRated ★ 3.5
 We Made a Beautiful BouquetRated ★ 4.0 We Made a Beautiful BouquetRated ★ 4.0
 Ocean's EightRated ★ 3.0 Ocean's EightRated ★ 3.0
 Decision to LeaveRated ★ 3.5 Decision to LeaveRated ★ 3.5
 CloserRated ★ 1.0 CloserRated ★ 1.0
 13 Going on 30Rated ★ 2.5 13 Going on 30Rated ★ 2.5
 TenetRated ★ 2.5 TenetRated ★ 2.5
 Set It UpRated ★ 2.5 Set It UpRated ★ 2.5
 The Ugly TruthRated ★ 2.5 The Ugly TruthRated ★ 2.5
 No Hard FeelingsRated ★ 2.0 No Hard FeelingsRated ★ 2.0
 Inside meRated ★ 2.5 Inside meRated ★ 2.5
 The Secret World of ArriettyRated ★ 2.5 The Secret World of ArriettyRated ★ 2.5
 Leafie, a Hen Into the WildRated ★ 3.0 Leafie, a Hen Into the WildRated ★ 3.0
 My Annoying BrotherRated ★ 2.5 My Annoying BrotherRated ★ 2.5
 Toy Story 3Rated ★ 3.5 Toy Story 3Rated ★ 3.5