Series
Ratings
49
Prison PlaybookRated ★ 5.0
PinocchioRated ★ 5.0
Hyori's Bed and BreakfastRated ★ 5.0
Scarlet Heart: RyeoRated ★ 4.0
Witch HuntRated ★ 4.0
School 2013Rated ★ 3.0
StrangerRated ★ 4.5
Fight For My WayRated ★ 4.5
City HunterRated ★ 3.0
Chef & My Fridge Season 1Rated ★ 3.0
She Was PrettyRated ★ 4.5
The Queen’s ClassroomRated ★ 3.5
What Happens to My Family?Rated ★ 4.0
Dream High 2Rated ★ 3.5
You're BeautifulRated ★ 3.0
High Kick: Revenge of the Short LeggedRated ★ 4.0
High Kick Through The RoofRated ★ 4.0
Uncontrollably FondRated ★ 4.0
Chief KimRated ★ 5.0
New Tales of the GisaengRated ★ 4.5