Series
Ratings
28
The Big Bang Theory Season 1Rated ★ 5.0
Padam PadamRated ★ 3.5
Game of Thrones Season 6Rated ★ 5.0
Game of ThronesRated ★ 5.0
The Moon Embracing the SunRated ★ 3.0
Desperate HousewivesRated ★ 3.5
Desperate HousewivesRated ★ 4.5
Game of ThronesRated ★ 5.0
Desperate HousewivesRated ★ 3.0
Desperate HousewivesRated ★ 3.5
Grey's AnatomyRated ★ 5.0- SkinsRated ★ 5.0
- SkinsRated ★ 4.5
SkinsRated ★ 5.0
SkinsRated ★ 5.0- My Mad Fat DiaryRated ★ 4.0
- My Mad Fat DiaryRated ★ 5.0
- My Mad Fat DiaryRated ★ 5.0
The Walking Dead Season 3Rated ★ 3.5
The Walking Dead Season 2Rated ★ 3.0