Titles you rated
- DEATH NOTERated ★ 3.5
Orphan BlackRated ★ 4.5
Orphan BlackRated ★ 4.0- Doctor WhoRated ★ 3.5
ArrowRated ★ 5.0
SupernaturalRated ★ 5.0
Strike BackRated ★ 4.0
Strike BackRated ★ 5.0
Strike BackRated ★ 4.0
Gossip GirlRated ★ 5.0
MisfitsRated ★ 2.0
ConstantineRated ★ 5.0- 1리터의 눈물Rated ★ 3.5
Game of Thrones Season 5Rated ★ 5.0
Game of Thrones Season 4Rated ★ 5.0
Game of ThronesRated ★ 5.0
Game of Thrones Season 3Rated ★ 5.0
Game of ThronesRated ★ 5.0- My Mad Fat DiaryRated ★ 2.5
SherlockRated ★ 5.0