Series
Ratings
101
Kill la KillRated ★ 5.0
Rick and MortyRated ★ 5.0
Rick and MortyRated ★ 5.0
Rick and MortyRated ★ 5.0
Reply 1988Rated ★ 3.5
Fight For My WayRated ★ 3.5
Save MeRated ★ 4.0
The PenthouseRated ★ 4.5
The Last DanceRated ★ 5.0
The Uncanny Counter Season 1Rated ★ 3.0
StrangerRated ★ 4.5
Sweet Home Season 1Rated ★ 3.5
ExtracurricularRated ★ 5.0
The Fiery Priest Season 1Rated ★ 3.0
Stone's CocoonRated ★ 2.5- The Memorandum of Kyoko OkitegamiRated ★ 4.0
Oh My GhostRated ★ 4.0
Shine or Go CrazyRated ★ 3.0
I Love Tokyo Legend - Kawaii Detective -Rated ★ 2.5
I Love Tokyo Legend - Kawaii Detective -Rated ★ 3.0