Titles you rated
The Bad Guys: Reign of ChaosRated ★ 4.0
Kung Fu Cult MasterRated ★ 4.5
Project A Part IIRated ★ 5.0
John WickRated ★ 4.0
Kundo: Age of the RampantRated ★ 4.0
ConfessionRated ★ 3.0
TaxiRated ★ 4.0
SecretRated ★ 3.5
Miss GrannyRated ★ 4.0
The HuntressesRated ★ 2.0
Pirates of the Caribbean: At World's EndRated ★ 4.0
The Shawshank RedemptionRated ★ 4.5
Killer ToonRated ★ 2.5
Forrest GumpRated ★ 5.0
Transformers: Revenge of the FallenRated ★ 3.5
17 AgainRated ★ 3.5
War of the ArrowsRated ★ 4.5
8 MileRated ★ 4.0
HarmonyRated ★ 4.0
My Boss, My HeroRated ★ 3.5