Titles you rated
Jurassic World: Fallen KingdomRated ★ 3.5
La La LandRated ★ 5.0- Sunset in My HometownRated ★ 4.5
 
The Scent of LoveRated ★ 4.0
Dongju: The Portrait of a PoetRated ★ 5.0
The HandmaidenRated ★ 4.0
Anarchist from ColonyRated ★ 3.0- WishRated ★ 5.0
 - Take OffRated ★ 4.0
 
My Sassy GirlRated ★ 4.0
The Terror LiveRated ★ 4.0
Dead Poets SocietyRated ★ 5.0
AnastasiaRated ★ 4.0
A Moment to RememberRated ★ 5.0
FrozenRated ★ 4.0
Beauty and the BeastRated ★ 4.0
AladdinRated ★ 5.0
Big Hero 6Rated ★ 5.0
Howl's Moving CastleRated ★ 4.0
Kingsman: The Secret ServiceRated ★ 5.0