Titles you rated
The OutlawsRated ★ 3.0
One Cut of the DeadRated ★ 3.0
American BeautyRated ★ 1.0
Midnight in ParisRated ★ 4.0
Irrational ManRated ★ 3.5
Wicker ParkRated ★ 4.5
The Wolf of Wall StreetRated ★ 3.5
Little ForestRated ★ 3.5
Hitman's Wife's BodyguardRated ★ 3.0
The Hitman's BodyguardRated ★ 3.5
A Quiet Place Part IIRated ★ 3.5
Love, RosieRated ★ 4.0
#AliveRated ★ 1.5
Spider-Man: Into the Spider-VerseRated ★ 3.5
Hell or High WaterRated ★ 4.0
RosettaRated ★ 4.5
Once Upon a Time in HollywoodRated ★ 4.0
Avengers: EndgameRated ★ 4.5
Ju-on: The GrudgeRated ★ 2.5
The MistRated ★ 4.0